Zapoj se do soutěže a vyhraj kšiltovku WUKE Camo.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a takto čapka může být i tvoje.

O co tedy soutěžíme?

Čepice má svého nového majitele. Náš počítač náhodně vylosoval výherce, stala se jím paní Marie Eliášová z Prahy.

Gratulujeme.

Pravidla soutěže:

Odesláním správné odpovědi se soutěžící zařazuje do slosování o cenu viz popis výše (1x kšiltovka WUKE dle obrázku). Bude náhodně vylosován jeden výherce ze všech správných odpovědí, který obdrží cenu. Výhra bude odeslána v nejkratší možné lhůtě ihned po domluvě s výhercem a sdělením adresy, na náklady provozovatele. V případě, že výherce nebude na kontaktování reagovat do 7 dnů, bude vylosován další výherce, kterému bude cena postoupena. Předchozí výherce pak nemá na cenu nárok.

Výhru nelze právně vymáhat a nelze vyplatit v hotovosti.

Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď. Pokud od jedné osoby přijde více odpovědí, bude tento soutěžící ze soutěže vyřazen.

Soutěž probíhá od 3. září 2017 do 17. září 2017 (23:59). Na pozdější odpovědi nebude brán zřetel. Každá odpověď bude zařazena do soutěže. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Bude-li zjištěno podvodné jednání, bude soutěžící ze soutěže vyřazen. Slosování proběhne 18. září 2017 a výherce bude e-mailem kontaktován ke zjištění dodací adresy.

Veškeré osobní informace jsou použity pouze pro účel této soutěže a po jejím ukončení budou vymazány. Data nebudou poskytnuta 3. osobě ani pro marketingové účely.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - <a href="http://www.souteze.cz/">Soutěže</a>.cz a na <a href="http://www.websouteze.cz">Websoutěže</a>.cz